Výpredaj

€21.96

€23.61

ZQTMAX yagi anténa pre mobilný telefón Zosilňovač 3g repeater 2100 ,2g 4g signál booster 1800mhz , big power 13db + 10m kábel - 1 sada

Pridať recenziu

yagi anténa pre mobilný telefón Zosilňovač 3g repeater 2100 , 2g 4g signál booster 1800 mhz , big power 13db a 10m kábel - 1 sada

Koaxiálny Kábel [1]Impedancia: 75ohm [2]Dĺžka: 10Meters [3]Konektor: N Typ izbovou Anténou ( Čierna a biela random dodávky ) [1]Zisk:2 - 4dBi [2]Frquency Rozsah: 698 - 2700MHz Vonkajšia Anténa [1]Zisk:13dBi [2]Frquency Rozsah:1700 - 2170MHz Balík v cene: 1 x krytý 1 x vonkajší + 10m kábel

ako to funguje

1. Prijíma Signál

Silný antény oslovuje prístup dobrý signál, a dodáva, že k booster.

2. Boostes Signál

Booster prijíma signál, zosilňuje ho, a slúži ako prenos medzi telefónom a najbližší vysielač.

3. Vysielanie Signálu

Zariadenia si zvýšil mobilný príjem, a hovory a dáta sú napájané cez booster späť do siete.

ako nainštalovať

Krok 1:

Nájsť miesto, kde by mohli dostať veľkú signál,väčšinou vyššej pozícii, ako na streche. Inštalácia vonkajšej antény na to a aby sa to smerom k základni.

Poznámka: vonkajšia anténa, dostane dobrý signál, inak repeater nemohol pracovať.

Krok 2:

Pripojenie vonkajšej antény na booster na BTS konektor s káblom.

Krok 3:

Pripojenie vnútorné antény na booster na MS konektor. A bolo by lepšie, nainštalujte ho na výšku 2 metre.

Poznámka: dve antény musia byť úplne oddelené tehlovej steny s vzdialenosti najmenej 10 metrov. Inak, signál by zasiahnuť na sebe, ukazuje plný signál, na displeji, ale skutočne booster nefunguje správne.

Krok 4:

Pripojte napájanie a hotovo!

Upozornenie

Prosím, prečítajte si ich dôkladne PRED miesto, aby

Od Marca 2017, Fajnerusko.sk neumožňuje, aby loď signál boostery na SPOJENÉ ŠTÁTY, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO, KANADA a AUSTRÁLIA. Ak kupujúci z týchto krajín chcete kúpiť signál boostery na Fajnerusko.sk, prosím, kontaktujte nás, my vám ponúkame riešenie.

Potvrďte prosím, že váš mobilný telefón frekvencia skôr, než môžete zadať objednávku, ak neviete, ako zistiť, môžete zavolať svojho mobilného operátora alebo nás kontaktujte pred zakúpením.

Frekvencia nemusí zodpovedať, signál booster nemôže funguje.Ak si kúpite zlý signál booster, budeme vás kontaktovať do 2 dní, sme sa vydať sa na expedíciu zlý signál booster, ak nechceme vašu odpoveď.

Prosím, uistite sa, že môžete získať aspoň 2 bary 2G/3G/4G signálu vonkajšie skôr, než si kúpiť, inak tento produkt nemôže pomôcť. Potrebuje vonkajšie dobrý signál, zlepšiť svoje vnútorné signál.

Ruskí priatelia, prosím, ponúkame úplné meno, keď si podať objednávku. Brazílsky priateľmi prosím ponúkajú daňové číslo, keď si podať objednávku.

Lepšie zvoliť Fajnerusko.sk Premium Doprava alebo Čína Príspevok s lepšie prepravné a Vlastné služby.

Budeme vás informovať, ak by sme mali vybrať bezpečnejšie a rýchlejšie doručenia pre vás.Za to,že sme sa podľa situácie vybrať to najlepšie pre vás.

Akékoľvek iné po službe problém, ak nemáte jasné, prosím, obráťte na naše centrum podpory služby.

Kliknite na obrázok pre získanie viac informácií o vašej otázke.

Štítky: prípade kpop moto, anténa hf, 4g telefón, externé yagi anténa, yagi anténa, anténa lte, anténa 4g, lipotech gsm booster, rádiová anténa 4g, 4g antény mimo
Zisk(dB) 13dBi
Názov Značky ZQTMAX
Číslo Modelu nastavte anténu
Špecifikácia 10M

Napísať recenziu

Súvisiace produkty