Výpredaj

€45.73

€48.13

150 Intenzita elektrického Nabíjateľná EMS Nohu chudnutie thighToning Pás ABS Ženské stehná Toner Chudnutie Nohy Pásu

Pridať recenziu

150 Intenzita elektrického Nabíjateľná EMS Nohu chudnutie thighToning Pás ABS Ženské stehná Toner Chudnutie Nohy Pásu

Čo je EMS ?

Elektrická stimulácia svalov(EMS) je široko používané a klinicky preukázané, že technológia pre tónovanie a stengthening svaly. EMS technológia sa používa náš produkt pre tónovanie,spevnenie a posilnenie svalov na zlepšenie telesnej shap ,helpingpeopleto vyzerať a cítiť sa dobre. EMS technológia je tiež použité v našich produktov ako súčasť pre-a post-chirurgickej liečby po kolená bedrovej chrbtice fyzioterapia a hip zásahy súvisiace s osteoartrózou alebo športových úrazov. Iné aplikácie incude liečbu pooperačnej edém, ako aj zlepšuje miestne prekrvenie svalov. EMS je jemné terapie pre domáce použitie

Ako to funguje?

Elektródy umiestnenej na koži prejsť jemný elektrický prúd cez jeho povrch, ktorý chcete aktivovať nervy, ktoré naopak produkujú kontrakcie cielené svalové skupiny.

Čo sú DESIATKY?

Transkutánna elektrická nervová stimulácia(TENS) terapia je klinicky preukázané,jednoduché použitie,bezpečná alternatíva k bolesti zabíjanie drogy a je široko predpísané lekármi na celom svete. DESIATKY môžu byť použité na zmiernenie akútnej a chronickej bolesti a jej je v liečbe druhom(najmä chronické bolesti chrbta) v prípade, že získal najviac prijatie v posledných rokoch. Ako terapia forme,je vhodný pre väčšinu pacientov a obzvlášť užitočné v situáciách, v ktorých citlivosť na analgetiká existuje. Náš produkt sa tiež použiť teóriu DESIATKY.

Ako to funguje?

DESIATKY prác zaslaním pevné ,pohodlné elektrické pulzy, ktoré sú dodávané do pokožky pomocou lepiacej podložky

Funkcie:

10modes 150intensity

Vstavaná li-ion batéria

Prenosné, jednoduché ovládanie

Upozornenie venujte Prosím pozornosť správam na Fajnerusko.sk po uvoľnení objednávky pre niekedy musíme potvrdiť veci pred odoslaním výrobku na vás spätnú Väzbu, 1) Vaša odozva je veľmi dôležité, aby nás,s lízingu, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne(3 hviezdičky) alebo negatívne(1-2 hviezdy) spätná väzba . Budeme sa snažiť vyriešiť problém a nechajte si šťastný nakupovanie. N egative spätnú väzbu really bolí nás veľa Colné Odbavenie 1.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad, zistite koľko musieť zaplatiť, ak si kúpiť veci z Číny (zvyčajne sme správu nižšiu hodnotu pre zákazníka, aby sa zabránilo alebo znížiť import dane, ak nejaké sú). 2. Ako kupujúci, by ste mali platiť daň, ak akékoľvek keď chcete, aby na Fajnerusko.sk. Ako naša cena nezahŕňa dovozné dane, DPH, alebo iné poplatky spôsobené import. Sme predajcovia postarať sa o export a pomôžeme vám na prejednanie, ako ponúknuť požadované súbory atď Medzinárodnej Prepravy 1. Ak vaša objednávka je odoslaný DHL, FEDEX UPS atď a chcete, aby sa jeden určité vyjadriť ako DHL, prosím nechajte nám správu alebo budeme loď v náhodné. 2. Vzdialenej Oblasti Príplatok : Ak je vaša adresa patria do Vzdialenej Oblasti. Máme právo požadovať, aby ste zaplatiť dodatočné Vzdialenej Oblasti za Príplatok opäť aj vy sa už skončil svoju platbu z vašej objednávky ako táto poplatok požaduje express nie nás. 3. Na dealine pre normálne doporučene ako 60 dní, ak po 60 dňoch si ešte, už nemám tovar, prosím, kontaktujte nás, vrátime alebo odoslať stroj na vás.

Vrátenie a Vrátenie(venujte Prosím pozornosť na tieto položky)

1. Vrátenie alebo výmena vyžiadanie je k dispozícii iba žiadostí v rámci 7days po položka prijaté & vrátenie položky ako v rovnakom stave, v akom prijaté. Položky sa vrátil po 7 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu.

2. Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia. Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile. Všetky položky vrátil, musí obsahovať všetky originálne balenie.

3. Prosím repack položky opatrne. Položky vrátil sa bude testovať a nových náhradných bude odoslaný kupujúcemu ihneď, ak nájsť chybné. V prípade, že vhodnou náhradou nie je k dispozícii, potom vrátenie bude vydaná. Doprava, manipulácia a poistné poplatky sú nerefundovateľné.

4. Ak je položka zistí chybný, tovar vám bude zaslané späť kupujúcemu na náklady kupujúceho. Položky vrátený bez čísla RMA budú odmietnuté a vrátené odosielateľovi. Kupujúci je zodpovedný za Všetky Návrat Poštovné a Prepravné náklady. Kupujúci je zodpovedný za dodatočné prepravné náklady na položky, ktoré sú vrátené odmietol a/alebo nedoručila. Neprijímame žiadne vráti bez povolenia číslo na obale alebo etikete sa vrátil v roku.

5. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Štítky: slim abs bedrový pás, škvrny pás abs, tehotenstvo štíhly pás, štíhla abs pásu, slim abs pás recenziu, posteľ abs pásu, iggy štíhly pás, spolu abs pásu, móda tenký korzet pásu, nohavičky štíhly pás
Materiál Non-Tkané
Číslo Modelu ms-10
Aplikácia Nohy
Veľkosť Medium
Názov Značky DISIYING

Napísať recenziu

Súvisiace produkty