Výpredaj

€89.89

€112.37

Inovovaný Ďaleko-infračervená Sauna Deka Strane-dosiahnuteľný Dizajn 650W 50Hz-60Hz Digitálne Tepelnej Pre Telo Shaper Slim Zadarmo Vaňa Taška

Pridať recenziu

Sauna Deka Detox Ďaleko Infračervené Inovované Natiahnuť Ruku Dizajn Profesionálny Fitness Stroje Pomáha chudnutie a Úľave od Bolesti(Zadarmo 50pcs vaňa taška)

Máte nedostatok cvičenie a žiadny čas a apsce tak chcete urobiť? Myslíte si, že robíte cvičenie je príliš unavený? Máte báť tireness spôsobené buďte? Alebo lepenie buďte každodenné je pomalý dostať chudnutie? Vyberte si naše sauna deka vám pomôže zbaviť sa týchto problémov!!!

Prevádzkové Príručky:

1. Rozvinúť sauna deku a pripojiť sa jej dvoch vodičov s výkonom hostiteľského; 2. Nech zákazník ležať na deke a spustenie prevádzky; 3. Zapnutie napájania a zapnite prepínač; 4. Stlačte tlačidlo, ak chcete nastaviť, vyberte časové možnosti a nastavte pracovný čas stroja; 5. Stlačte set tlačidlo, keď teplota 1 bliká, stlačte tlačidlo hore a dole klávesy pre nastavenie výstupnej teploty VÝSTUPU 1. Po stroj je nastavená hodnota môže byť automaticky ukladajú; 6. Stlačte set tlačidlo znova, keď teplota 2 bliká, stlačte tlačidlo hore a dole pre nastavenie výstupnej teploty VÝSTUPU 2. Hodnoty môžu byť automaticky uloží po nastavení stroja; 7. Po nastavení pracovného času a výstupné teploty, prosím stlačte tlačidlo "S / P" tlačidlo pre spustenie stroja; 8. Po použite, prosím, vypnite stroj a odrežte napájací zdroj; 9. Čistú deku a dať ho na suchom mieste.

➤Výkonné Funkcie

Vezmite prosím na vedomie, že nie je tlačidlo batérie v diaľkovom ovládači, prosím kúpiť sami. Far-infrared tkaniva emituje 9-14 µm ďaleko-infračervené žiarenie, ktoré môže rezonovať s bunkami rovnakú frekvenciu v ľudskom tele. Odstrániť pot od tela a dosiahnuť zdravé chudnutie účinok. Dokonca aj v rôznych spanie pozície, má tiež flexibilné strečing schopnosti.

Predchádzanie Porúch,

Vykurovací vodič je navrhnuté tak, aby odolali všetky strečing alebo ohýbanie. Zvýšenie 85 stupňov automaticky odpojiť linka, stop kúrenie a zastaviť alarm a do jednej minúty, a zvýšiť ďaleko infračervené vykurovanie riadok a termálne abnormality ochranu.

Pracovný Princíp

Ďaleko-infračervené lúče zadajte ľudské telo, vibrovanie cez veľké molekulárnej skupiny, a zmeniť ho na tepelnú energiu, ktorá zvyšuje teplotu hlboké kožné tkanivá, podporuje krvný obeh v celom tele, čistí meridiány ľudského tela, a urýchľuje metabolizmus tela. To trvá len 10 minút na chudnutie, detoxikáciu, odpariť a vychladnúť. Už to nie je ťažké schudnúť.

Ergonomický Dizajn

Sauna deka spĺňa ergonomický dizajn, môžete uvoľniť ruky pri používaní sauna deku, čo je výhodné pre používať mobilné telefóny, čítanie kníh alebo čítanie novín, má bezpečnostné ochranné zariadenie, ktoré automaticky odpojiť napájanie, keď je teplota príliš vysoká ochrana bezpečnosti; vybavené inteligentnými diaľkové ovládanie tlačidlá, jednoduché ovládanie a jednoduché použitie.

Vysoko-kvalitný Materiál

Vonkajšia vrstva je vyrobená z vysoko-kvalitných Oxford látky, a vo vnútri je nepremokavé PVC s elastické strečing funkciu. Nebude vyvolať nepríjemné teploty pri vykurovaní. Aj keď ste v inom miesto spanie, celá časť deka bude horúci.

Špecifikácia:

Farba: fialová Materiál: Oxford látky mimo, PVC vnútri Príkon: 650W Frekvencia: 50 Hz-60 Hz Napätie: 110 voltov Balenie obsahuje: Hosť *1 Napájací kábel*1 Deka*1 Diaľkové ovládanie*1 (bez batérie) Poistka*2 Vaňa Taška*50

Výzva:

1. Zase na deku a stroj a predhrejte ich za 5 minút pred vstupom. (Deka môže byť položený byt počas predohrevu proces) Počas fyzikálnej terapie, teplota je zvyčajne 60°. Ak vaše telo je chladné, môžete nastaviť teplotu vhodne a ľahnite si a para pre 45-60 minút. 2. Pri používaní sa odporúča nosiť tenké bavlnené pyžamá alebo vaňou tašky, uteráky absorbovať pot. Skladanie je prísne zakázané počas ohrevu, a deka môžu byť zložené na bude po vychladnutí. 3. Počas odvodnenie proces, môžete pridať viac vody. Nie je osprchovať sa, zima alebo piť studené nápoje do dvoch hodín používania. Pripomienka: Daždivé dni, vlhkosť je silný, tak používajte menej.

Použite Tipy: vám umožnia využiť to lepšie

Výrobok je prísne zakázané sklopné tepla. Deky možno zložiť po vychladnutí. Stroj, otvorí deku a preheats to za 5 minút, kým nenastúpi. Odporúča sa nosiť tenké bavlnené pyžamá alebo vaňou tašky zbierať potu alebo používať vaňa uteráky. Je prísne zakázané pre tehotné ženy, ľudia s závažných ochorení, ako sú srdcové choroby.

Štítky: infared sauna sprcha, taška tepelnej, ďaleko infračervené tepelné terapie, kúpeľ, sauna, autor vzor deka, 110 v teplovzdušná pištoľ, dlaždice, sauna, h logo deka, vlasy nohu
Podmienky Používania Domácnosť
Certifikácia ce
Výkon (W) 650
Pôvod CN(Pôvodu)
Objem Vzduchu 50m3/h
Napätie (V) 110V
Názov Značky DEDAKJ

Napísať recenziu

Súvisiace produkty