Výpredaj

€4.90

Hliníkové Olej okruhu splitter motoristického športu Sochorová Olej Prepínací Činku Kovové Obísť Vymazať Hodí pre 3/4 Gen LS motory O-krúžok 8X

Pridať recenziu

Olej okruhu splitter motoristického športu Kusu Hliníka Olej Prepínací Činku Kovové Obísť Vymazať Hodí pre 3/4 Gen LS motory O-krúžok 8X

Funkcie:

LS Kusu Hliníka Olej Prepínací Činku a Olej Obísť Vymazať

Hodí pre všetky Gen 3 a Gen 4 LS motory vrátane 4.8 5.3 5.7 6.2 6.0 7.0 LS1 LS2 LS3 L92 LQ4 LQ9

Pôvodné plastová činka je približne .020" voľné, takže častice veľký ako 500 Mikrónov môže unikať prešli factory Činku. Ak olej vyteká odovzdať Činku ide nefiltrované priamo na Vačky Ložisko, Zdviháky, Kľuky a Rod Ložiská. Olej filter bude filtrovať približne 25 Mikrónov v závislosti na značke filter. Naše Motorsport 7075 Hliníka, Presné Sochorová Činku zodpovedá približne .001" vôľu, ktorá bude nechať len o 20 až 25 Mikrónov okolo, ktoré je rovnaké ako filter.

Ďalšou dôležitou súčasťou je hriadeľ činkou. Olej má prúdiť okolo neho prejsť na olej port. Naše Sochorová Činka má 30% menšie hriadeľ pre oveľa menej obmedzenie prietoku.

Udržať nefiltrovaný olej z motora zapojením mimo olej obísť spätný ventil. Pôvodné obísť spätný ventil môžete nechať nefiltrovaný olej do motorov ložiská a zdviháky. Naše hliníkové obísť vymazať nahrádza pôvodné spätný ventil bráni nefiltrovaný olej zo dostať do motora.

Pôvodné obísť spätný ventil je bezpečnosť v prípade olejový filter nikdy sa zmenili a filter dostane obmedzené. Väčšina olejové filtre, ktoré už majú bypass postavený do nich z tohto dôvodu. Pôvodné spätný ventil môžete otvoriť pomocou tlak oleja prúdmi, prenájom nefiltrovaný olej a do ložísk.

1/4-20, závitové diery na konci našej obísť vymazať & činka pre jednoduché odstránenie. Len skrutku o 1/4-20 skrutka v a ťahajte vymazať, ak vôbec potrebné.

Lepšia ochrana motora z menej častíc obchádzať, vymeniteľné Vysoká Teplota O-krúžok a pre jednoduchosť služby závitové 1/4-20 diera.

POZNÁMKA: uistite sa, že váš Bypass ventil sa nachádza v filter adaptér bývanie ako na obrázku PRED OBJEDNANÍM! Niektoré sú umiestnené vo vnútri olej na vysmážanie, tento produkt bude fungovať, ak vaše odstrániť je vo vnútri olej na panvici.

Hodí sa Pre všetky GM Gen III & IV LS Motory

Pacage obsahu:

2 x LS olej okruhu splitter

Štítky: motor výťahu, enginom, sochorová, auto nástroj, 4 Valec, lt1, lacné ls swap, alh egr vymazať, heineken, ls swap
Druh Materiálu Hliník
Položka Druh Vačkové Hriadele, Zdviháky & Časti
Názov Značky perrin
Č. Valcov 1 Valec
Položka Dĺžka 0inch
Pôvod CN(Pôvodu)
Špeciálne Funkcie Olej okruhu splitter
Výtlak 3/4 Gen LS motory O-krúžok 8X
Položka Výška 0inch
Položka Hmotnosť 0.15kg
Položka Priemer 0inch
Rok 3/4 Gen LS motory O-krúžok 8X
Externé Testovanie Certifikácia ISO9001
Položka Šírka 0inch
Názov Modelu 0

Napísať recenziu

Súvisiace produkty