Výpredaj

€8.16

WW2 UK Britskej Special Air Service SAV, Kto sa Odváži Výhry so suvenírmi Medaila Odznak - Svetové vojenské Obchod

Pridať recenziu

Špecifikácie:

Presné repro WW2 UK Britskej Special Air Service SAV, Kto sa Odváži Výhry so suvenírmi Medaila Odznak

Rozmer: 2 X 1 cm

Čistá Hmotnosť : 10 g

Obrázok môže byť trochu odlišné trochu farby z výrobku dostanete vzhľadom na iný monitor. Uvedomte si, ako ponuky.

Spätná väzba:

1> Vaša spätná Väzba je pre nás veľmi dôležité, venujte prosím niekoľko sekúnd opustiť veľkú spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi produkt alebo službu, ďakujem moc !!

2> Sme vždy ponúknuť najnižšie ceny za najlepší tovar a služby.

3> Prosím kontaktujte nás pred odchodom neutrálne(3 hviezdičky) alebo negatívne(1-2 hviezdy) spätná väzba. Budeme sa snažiť vyriešiť problém a nechajte si šťastný nakupovanie náladu tu. Ďakujeme!

Návrat:

Hoci máme veľkú dôveru v kvalitu a ceny našich produktov, sme nemôže zaručiť, žiadne kupujúci by byť 100% spokojný s nimi. Ale bez ohľadu na to, sľubujeme, že sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy, ktoré vznikli v priebehu transakcie. Čo budeme sledovať, nie je len na obchodné alebo zisk. Poctivosť je to, čo si vážime oveľa viac!

Ak chcete vrátenie peňazí, pretože položky vady, alebo nejaké iné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dní po vás dostať. poplatok týkajúce sa reback mailing by mal byť prekonaný sami.

Vďaka za vašu blíži!

Štítky: vzduch odznak, ss ww2, 720 vzduchu, e430, britská armáda, mini pc win, letecká služba, nálepku uk, die stojan, luminaria stenu
Druh medaila

Napísať recenziu

Súvisiace produkty