Výpredaj

€59.70

€66.33

Philips LED H8 H11 H16 Ultinon LED Auto Hmlové Svetlá 6000K Cool Blue White Light +160% Jasnejšie Kompaktný Dizajn 11366UL X2, Pár

Pridať recenziu

Ďalšia úroveň biele svetlo - Kompaktný a jasné biele LED

- LED-H8/H11/H16

- 6000K

- +160% jasnejšie svetlo

- Kompaktný dizajn pre lepšie uchytenie

Philips automobilového osvetlenia na najvyššej úrovni kvality

- Technologicky pokročilé osvetlenie Philips je preslávený v automobilovom priemysle, a je už viac ako 100 rokov. Philips Automobilový Stupňa Kvality produkty sú navrhnuté a vyvinuté na základe prísne postupy kontroly kvality (vrátane platných ISO noriem), čo vedie k trvale vysoké výrobné štandardy. Veľkých výrobcov automobilov vybrať lampy Philips, pretože keď si kúpite Philips, ste kúpiť kvalitu. Dostanete silné svetlo, a presné lúč výkon. Dostanete high-end štýl. Užite si bezpečnejší a plynulejší jednotky.

Získať 160% jasnejšie svetlo pre vynikajúcu viditeľnosť

- Jazdy v tme je náročné, tak môžete spoľahnúť na vaše svetlomety. Dopredu a periférne videnie obe sú dôležité na zvýšenie vaše vodičské schopnosti pre bezpečnejšie jednotky. S svetlý lúč, Philips Ultinon LED svetlá pre autá zlepšiť vašu viditeľnosť až o 160%. Keď sa vyskytne tento letný ako efekt, budete vždy radšej LED. Viac môžete vidieť, lepšie budete vykonávať, rýchlejšie reagovať a bezpečnejšie ste. Takže sa nemusíte nechať tme vyhrať, vyberte Philips a začať jazdu v noci s väčšou dôverou a kontrolou.

Jednoduchá inštalácia vďaka integrovanej elektronike

- Philips Ultinon LED používa zbrusu nový svetelný dizajn integrovať ovládač box electonics v tele. Ovládač box je mozog LED: spravuje výkon také aspekty, ako príkon a svetelný výstup. Mnoho ďalších LED retrofit riešenia na trhu si ovládač box exteriér LED tela. Philips Ultinon LED integruje priamo v tele vytvoriť optimalizovaný dizajn pomocou minimálny priestor. Optimalizované LED veľkosť je kľúč, pretože niekoľko optika sú veľmi malé. Philips Ultinon LED s jeho kompaktný dizajn sa hodí širokú škálu modelov áut a dá sa jednoducho nainštalovať, špecialista mechaniky.

Odolné LED žiarovky pre autá, ktoré vydržia dlhšie

- Chcete, svetlé a štýlové svetlomety. Ale nechcete, aby zlyhala výmena lampy. Je to dôležitá slabosť konvenčných svetlometov; na silnejšie svetlo, kratšie jeho životnosť. Led trvať oveľa dlhšie, a Philips Ultinon LED produkty zobraziť vynikajúcu odolnosť: vydržia až 8 rokov.

6000 Kelvin farebná teplota pre ostré biele svetlo

- S vysokým farebná teplota až 6000 Kelvin, Philips Ultinon LED reflektor vytvára jasný bielej, denné svetlo-ako lúč. S jasnejšiu predstavu budete lepšie schopní rozoznať prekážky a urobiť perfektné jazdné linky. A ako sa nemusíte kmeň vidieť terén pred nami, jasnejšie svetlo, aby pre viac pohodlné a vzrušujúce nočné jazdy.

Jednoduchá inštalácia a je kompatibilný s mnohými modely áut

- Navrhnuté tak, aby ľahko nainštalovať do kompatibilného vozidlá, vodiči s praxou v údržbe budú môcť inovovať kompatibilné svetlomety s ľahkosťou. Avšak, odporúčame vám, aby ste si váš nový Philips LED svetlomety nainštalovaný špecialista mechaniky – oni sa uistite, že ste pripravení. Zatiaľ čo tieto svetlomety sú kompatibilné so širokou škálou existujúce modely áut, auto nie všetky druhy sú podporované.

Štítky: h8, lampa led, de led h11, h7 led, philips led h8, led hmlové svetlá kizashi, hb3, h11, auto led modré svetlá 12v, h11 led
Základný Model PGJ19-1, PGJ19-2, PGJ19-3
Katalógové Číslo 11366ULX2
Model Auta Pre Toyota/Audi/BMW/Nissan/Ford/Lexus/Chevrolet/Volkswagen a tak ďalej
Technické Vlastnosti Ďalšia úroveň biele svetlo
Napätie 12V
Na Nosenie Hmlové Svetlo Lampy
Záruka 2 Rokov
Názov Značky philips
Životnosť Až 8 rokov
Balík Obsahuje 2 žiarovky
Lúmenov 820 lm/žiarovka
Príkon 10W
Model H8, H11, H16
Farebná Teplota 6000K

Napísať recenziu

Súvisiace produkty