Výpredaj

€13.00

Úradný Disney Čip Potts transparentné siluety puzdro pre iPhone XS Max

Pridať recenziu

Chrániť vaše smartphone s novým úradný Disney Čip Potts siluety transparentné puzdro pre iPhone XS Max Čip Potts iPhone XS Max prípad. Chrániť vaše mobilné zariadenia s postavami Kráska A Zviera. Jasné, flexibilné a tvrdý silikónové puzdro pre Apple s úradný Disney licenciu. Dizajn excluivo: Disney identity, pečiatka v prípade, že sa pre Apple bezkonkurenčné so všetkými podstatu značky. Jeho transparentný zloženie kontrastuje kreslenie na kovovej farby telefón, zvýraznenie postavy v okázalým spôsobom. Dodávané zo Španielska s záruky Dom šachty, vedúcou Spoločnosťou na trhu pre mobilný telefón prípadoch a príslušenstvo⭐⭐⭐⭐⭐. Maximálny úprava a ochrana: jej tvar je millimetrically upravené na rôznych Apple veľkostiach a modeloch tak, že telefón nie je vyhrať vo veľkosti alebo hrúbka vaše lopta. Celková ľahkosť a vyrobené s kvalitných materiálov: jeho hmotnosť je menej ako 50 gramov bude robiť to prakticky bez povšimnutia sa zmeniť. Chrániť vašom mobile, bez straty komfortu alebo spravovateľnosť.

Doprava v 48H

Dostať vaše bývanie doma v 48H, ak ste na polostrove alebo Baleárskych Ostrovov. Ak žijete v Kanárske Ostrovy, traquil @, budete mať svoju závesu za menej ako týždeň. Zaplatiť bývanie, keď si to!

V krytoch Dome máme rôzne spôsoby platby: Kartou, PayPal a counter-embag, platiť svoje pokrytie, keď si to. Návrat servis

Ak po prijatí vášho nákupu nie ste presvedčený o tom, alebo sa mýli, nebojte sa, máte 15 dní vrátiť. Dozvedieť sa o našich politiky návratu.

Štítky: iphonx prípade disney čierna, iphone prípade, miláčik disney, iphone x prípadoch disney lila, iphone prípade cmax disney, panel iphone disney, iphone prípade piercing disney, iphonx prípade disney život, aiphone prípade disney, kabelku prípade disney iphone, housse iphone disney
Názov značky APPLE
Názov Značky APPLE
Doprava Z Španielsko

Napísať recenziu

Súvisiace produkty