Výpredaj

€11.36

Pre Originál Olympus Biopsia Spp Kliešte Rúry Otvorenie Ventilu MB-358 Tesnenie Spp Kliešte Úst Spp 1piece

Pridať recenziu

Pre Originál Olympus Biopsia Spp Kliešte Rúry Otvorenie Ventilu MB-358 Tesnenie Spp Kliešte Úst Spp

Poznámka: Prosím, kontaktujte nás pre konkrétne ceny a situácia položky

Olympus biopsia spp kliešte rúry otvorenie ventilu MB-358,

260 290 V70 170 a iné gastrointestinálne zrkadlá sú univerzálne, originál dovezené, silná odolnosť,

10 balíčkov, v cene je jedno balenie, nie predáva sa samostatne

Tipy, ktoré Vám pomôžu Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako FED, UPS, DHL Ect. P lízingu sa poskytujú compan y meno a CNPJ číslo alebo CPF Číslo. Skontrolujte prosím vaše správy, často môžeme mať nejaké otázky potrebujú vaše potvrdenie pred odoslaním. Uveďte prosím vaše celé MENO pre lodnú dopravu . Urobiť výber, ak výrobok má parametre , alebo poznámka v objednávke. Čile, Argentína kupujúci uveďte, prosím, vaše Daňové číslo pre express lodnej dopravy ako UPS. Na "Odhadovaný Čas Doručenia" daná Fajnerusko.sk NIE je správne, NIE naše garantované čas. Poštou je lacné, ale nie rýchlo, najmä pre niektoré vzdialenej krajiny. Ak ste súrne, prosím, vyšetrovanie rýchlejšie metódy. Ak zaslať do express, uistite sa, že NIE ste vo vzdialenej oblasti , alebo extra náklady potrebné, a prosím na vedomie, že je pre diaľkové pleace doručenia : Účtované Logostics Spoločnosti ! Sledovacie číslo je k dispozícii pre každý balík. Sledovať tu: www.17track.net/index_en.shtml . Štandardné batérie, kvapaliny a iné zakázané diely sú zvyčajne odstránené pred odoslaním ak vaše položky sú tieto , môžeme dodaný Špeciálnu Linku, ktorá bude účtovaná extra dolárov Ciel, Clá a Dovozné Poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Nie sme zodpovední za colné meškanie alebo akýchkoľvek ciel, ciel, Dane z Pridanej Hodnoty (DPH) alebo iné poplatky, ktoré môžu vzniknúť s vašim nákupom. Treba vedieť váš colnej politiky.

Tipy o Aftersale Prosím, Dajte nám 5-hviezdy, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami!!!!! C ommunication je vždy viac užitočné, ako spor. Openning spor pomôcť, ale nič zvýšiť nedorozumeniu!!!! Negatívna spätná väzba nie je možné upravovať ! Prosím, kontaktujte nás pre lepšiu metód pre riešenie sporov!!!!

Štítky: bluetooth rozsahu, tuk stupnice, bluetooth tela, rozsahu, OLPAY, bluetooth test, bmi rozsahu, pôvodný xiao mi smart rozsahu 2 mifit app, tilt s android, telesný tuk stupnice smart, kúpeľňa rozsahu smart
Číslo Modelu ŽIADNE
Názov Značky laez evaw
Položka Druh ŽIADNE

Napísať recenziu

Súvisiace produkty