Výpredaj

€18.36

€20.18

Organické Wild Huba Chaga Čerstvého Zberu Inonotus Obliquus Kúsky Strom Huba

Pridať recenziu

Typ: Huba

Balenie: Sáčok

Pôvod: Čína

Popis: huba Chaga (Inonotus obliquus) je huba nachádza predovšetkým na brezy, ktoré bolo používané v ľudovej medicíny v Rusku, Japonsku a v Európe. Huba Chaga môžu byť konzumované ako jedlo, a sú tiež vyrobené na čaj, sirup, vaňa agentov, a extraktov.

Vysoké antioxidačné vlastnosti a beta-glukány, Chaga tradične používa na stimuláciu imunitného systému, rovnováha energie a znižujú zápal. Chaga je tiež známe, že pomáhajú znížiť únavu a zvyšujú duševnú ostrosti, čo je chutné kávy alternatívu alebo doplnok. Tiež dobré v zázvorové pivo. Tradičné používa na to húb majú zahrnuté zlepšenie imunitnej odpovede a lieči žalúdočné problémy, a moderné výskumy teraz môže vysvetliť, ako Chaga výhody týchto podmienok a ďalšie.

Znižuje Oxidatívnym Stresom

Chaga má najsilnejší antioxidant aktivity v porovnaní proti trom iné bežné liečivé huby, že aj boj proti oxidácii. V bunke štúdie ľudských lymfocytov, Chaga extrakt znižuje viac ako 40% DNA poškodenie spôsobené peroxid vodíka. V ľudských buniek štúdie, zlúčeniny izolované z Chaga chráni nervy pred oxidatívnym stresom z parkinsonovej choroby. Chaga môže chrániť pred účinky chronického zápalu pankreasu. Štúdie ukázali, že fenolových zlúčenín nachádzajúcich sa v Chaga huby upratovať voľných radikálov na ochranu buniek pred oxidáciou.

Pomáha Chrániť Imunitný Systém

Chaga zvyšuje produkciu imunitné bunky IL-6 a lymfocytov B. Toto vám môže pomôcť zvýšiť imunitného systému a schopnosť bojovať proti patogénom.

Zlúčenín nachádzajúcich sa v Chaga pomôcť imunitný systém rozlišovať medzi bunky tela a cudzích buniek. To pomáha imunitný systém reagovať presne a chrániť telo od týchto patogénov.

Chaga znižuje imunitnej precitlivenosti. Zaobchádzanie s Chaga znižuje riziko srdcového šok z závažné alergické reakcie.

Pomáha telu, aby sa presnejšie zmysel jeho vlastné bunky môže tiež znížiť riziko autoimunity.

Huba Chaga má tiež anti-vírusové aktivity a môže pomôcť predísť vírusovým infekciám. Chaga znižuje vírusovej replikácie. Zabraňuje tiež Herpes vírus a Epstein-Barr vírus z napadnutia nových buniek a vnútrobunkové. Chaga tiež znížil infekcie z vírusom hepatitídy C.

Znižuje Zápal

Chaga je schopný znížiť overactivated imunitnú odpoveď, čo môže obmedziť škodlivé zápal.

Chaga tiež znižuje vyjadrenie NF-kB , molekulu, ktorá aktivuje zápalovú reakciu.

Chaga znižuje zápalových cytokínov odpoveď, a znižuje reakciu na bolesť.

Chaga tiež znižuje zápal v čreve buniek, ktorý zobrazuje prísľub pre liečbu zápalového ochorenia čriev.

Môže Zlepšiť Diabetická Zdravie

Chaga výrazne znížená hladina glukózy v krvi. Chaga znižuje príznaky cukrovky, vrátane vysokej hladiny glukózy v krvi, voľných mastných kyselín, celkový cholesterol, a low-density lipoprotein (zlý) cholesterol.

Chaga zvýšené high-density lipoprotein (dobrého) cholesterolu a hladiny inzulínu v pečeni. To pomáha zabrániť vysokej hladiny cukru v krvi a diabetické komplikácie.

PPARy je molekula, ktorá znižuje inzulínovú rezistenciu zlepšením inzulínu signalizácia a energetického metabolizmu. Chaga zvýšené PPARy transcriptional activity a pomohli s tukovej bunky diferenciácie. Tento znížil inzulínovej rezistencie, takže je možné liečbu cukrovky. Chaga zvýšené PPARy činnosť v tukových tkanív a zníženie nezdravé telesnej hmotnosti.

Na Chaga môže tiež spomaliť vstrebávanie sacharidov tým, že inhibuje molekuly alfa-glucosidase. To môže znížiť výkyvy cukru v krvi, ktoré by inak viedlo k komplikácie pri diabetes. Oxidatívnym stresom a prispieva k inzulínovej rezistencie a urýchľuje komplikácie cukrovky. Chaga jeho antioxidačné vlastnosti dokážu znížiť tento oxidatívnym poškodením.

Zvyšuje Fyzickú Vytrvalosť

Štúdie zistili, že zlúčeniny v Chaga zvýšený výkon tolerancie. Chaga polysacharidy výrazne znížené hladiny krvného laktátu. To môže tiež pomôcť zvýšiť vytrvalosť, pretože hromadenie laktátu v tele môže spôsobiť únavu.

Chaga správy aj zníženie krvného dusíka močoviny úrovniach, ktoré môžu inak prispieť k únave. Chaga aktivuje PPARy, ktoré by mohli pomôcť k udržaniu pozitívnej energie metabolizmus a podporujú fyzickú vytrvalosť.

Chráni Proti Nebezpečných Krvných Zrazenín

Agregáciu doštičiek sa vyskytuje, keď krviniek skupinka spolu a tvoria zrazeniny. Niekedy, agregáciu doštičiek môže spôsobiť krvné zrazeniny v žilách (trombus), ktorá môže v konečnom dôsledku viesť k infarktu alebo mŕtvice.

Chaga výrazne potlačený agregáciu doštičiek. Tieto výsledky naznačujú možnosť Chaga na liečbu alebo zastaviť trombus formácie.

Podporuje Kognitívne Funkcie

Huba Chaga pomáha s chemickými vyvolaných kognitívne dysfunkcie. Chaga znížená mozgu oxidatívnym stresom.

Chaga tiež obnovené hladiny acetylcholínu pri oxidačnom strese. Acetylcholínu podporuje učenie a pamäť, a zvýšiť jeho dostupnosť môže poskytnúť nootropic výhody.

Zaujímavú skutočnosť o Chaga huby sa majú prirodzene sa vyskytujúce vanillin, rovnaký ako sa nachádza v vanilla bean. Takže, keď budete piť čaj alebo káva obsahuje huba Chaga, mierne vanilková príchuť bude ochutnal.

Ako používať: Okrem doplnenie, cez prášok alebo tablety, hlavným spôsobom, ako si väčšina ľudí spotrebuje tento výživné húb je varenie je ako čaj. Vziať lyžičku Chaga a umiestniť ho v kanvicu. Nalejte do o 300 ml vriacej vody a zakryte vekom. Variť, že pre 3-5 minút.

Štítky: mycélium huby, chaga extrakt, christma strom, mushroom prášok, náramok kus, huba chaga, psilocybin mycélium húb, mycélium huby, dekor húb, ako reishi
Množstvo 1 Vrece
Pôvod CN(Pôvodu)
NET WT 250g/500 g/1000 g
Zložka Wild Huba Chaga

Napísať recenziu

Súvisiace produkty