Výpredaj

€12.25

€20.41

WiFi Smart LED Žiarovky Stmievateľné Lampa 13W,RGB C+W ,Inteligentný Život Tuya Aplikáciu Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Echo Domovská stránka Google E27

Pridať recenziu

WiFi Smart LED Žiarovky Stmievateľné Lampa 13W,RGB C+Š Farby 2900K-6000K Teplé Biele Svetlo,Inteligentný Život Tuya Aplikáciu Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Echo Domovská stránka Google E27

Podľa Moes

Prosuct Funkcie:

1.Hands-free Hlasové Ovládanie: Naše smart led žiarovka je kompatibilný s Amazon Alexa a Google Asistent pre jednoduché ovládanie hlasom. Len ho ovládať pomocou hlasových povelov ak chcete zapnúť/vypnúť alebo dim/oživiť vaše svetlo, dokonca prepínať svoje svetlo na konkrétne farby, ako potrebujete. Č hub potrebné a ľahko sa inštaluje. POZNÁMKA: WiFi smart led žiarovky podporuje iba 2,4 GHz Wi-Fi siete.

2.Načasovanie a Remote Control: umožňuje zapnúť/vypnúť svetla, ako na seba denný harmonogram, a môžete kontrolovať, smart žiarovky kdekoľvek sa vám páči prostredníctvom svojho Inteligentného Života Tuya App. Nebojte sa, či ste mali vypnutý svojho svetla, alebo nie, len zdvihnúť telefón a vypínať svetlá alebo zapnúť ich predtým, ako sa dostanete domov.(Kompatibilný s operačným systémom Android & iOS)

3.Skupina Kontroly a Kontroly Spolu: môžete nastaviť mnoho svetelných zdrojov, ako skupina a ovládať ich v aplikácii, stačí urobiť opatrenia na kontrolu ich. A tiež môžete zdieľať na vašich rodinných príslušníkov, cez "inteligentný život" app tak, aby mohli zdieľať inteligentné ovládanie v rovnakom čase!

4.RGB+C+W LED Žiarovky: Biele svetlo teplé svetlo, svetlo a tmavo úprava, 16 miliónov farieb RGB farebný nastaviteľné ,jednoducho zmeniť podľa vašej nálady. Môžete plynule nastaviť od teplá biela až studená biela a studené svetlo teplé svetlo z 2900k na 6000K, stačí si len vybrať jas, ako je potrebné.Dokonca som ntelligent scény, prepojenie, prednastavené scény na jedno kliknutie výkon, aby vyhovoval vašim rôznych dopyt.

5.Šetrenie Energie & Viacúčelový: Ultra nízka spotreba energie a ušetriť viac ako 60% energie c ompared s bežnou žiarovkou.Žiarovka môže byť použitý kdekoľvek potrebujete farebné svetlo s inteligentné ovládanie. Ako doma, hoteli, zasadacia miestnosť, reštaurácia, bar, kaviareň, dovolenku. Plná 2 ročná s Záruky pre Všetky M oes Inteligentné zariadenia, 60 Deň s Vrátenie Zábezpeky,c omplete s atisfaction i s M oes g oal pre ll i ts c ustomers.

Hlavné Specificaton:

Bezdrôtové druh: Wi-Fi pripojenie 2,4 GHz

Menovitý výkon: 13W

Napätie: AC100-240V 50/60Hz

Základná rozhranie: E27

Farebná teplota: 2900-6000K+RGB

Kompatibilita: E27 štandardné svetlo

Svetelný Tok:1300lm

Package Listing:

1*Smart LED Žiarovky

1*Užívateľská Príručka

Q&A:

1.Môžem hlas žiarovka na zapnutie?

Áno, je to porovnateľné s Amazon Alexa a Google Domov.

2.Môžem stlmiť svetlo jas chcem?

Áno, mohli by ste tlmené svetlo od jemný biely (2900K) pre letný (6000K)

3.Má farbu svetla zmeniť?

Áno, zapnúť svetlo na konkrétne farby, ako sa vám páči s rôznymi vlastné scény.

4.Má podporu nastaviť plán, vypnúť svetlo na čas?

Môžete naplánovať žiarovka automaticky zapnúť/vypnúť na vášho každodenného života. 5.Môžem na diaľku zapnúť svetlo?

Áno, žiarovka môže byť riadená kedykoľvek a odkiaľkoľvek prostredníctvom svojho inteligentného telefónu.

Štítky: ios domácej automatizácie, lampa led rgb, smart home, led žiarovka e27 ce, enwye led, alexa podporu, barra led alexa, moeshouse prepínač, sonoff fob, zigbee
Farebná Teplota 2900-6000K+RGB
Kompatibilita E27 štandardné svetlo
Bezdrôtové Typ Wi-Fi Pripojenie 2,4 GHz
Svetelný Tok 1300Lm
Napätie AC100-240V 50/60Hz
Základná rozhranie E27
Menovitý výkon 13W

Napísať recenziu

Súvisiace produkty