Výpredaj

€64.44

€107.40

Mäkký Pocit Vlasy T1B/30 Ombre Ľudské Vlasy Parochňa Priehľadné Predné Čipky Parochne Pre Ženy Remy 13x4 Hnedé Brazílsky Telo Vlna Parochňu 150%

Pridať recenziu

Parochňa Merania

Parochňa je vyrobené z rôzne dĺžky vlasov. Takže správne meranie režime je z parochňu hore na vlasy konca. Jeden dĺžka vlasov nie je parochňa dĺžka.

O NÁS

Mäkký Pocit Vlasy sa narodila v roku 2000. Máme viac ako 18 rokov skúseností profesionálny dizajn, výrobu, riadenia a predaj systému. Naším cieľom je, aby každý zákazník spokojný a nájsť ich mimoriadnu krásu s nami.

CERTIFIKÁT

NAJLEPŠIE VLASY MATERIÁLOV

Naše vlasy sú získavané priamo z Brazílskeho, Peruánsky, Malajzie miestnych dodávateľov, atď. Len najzdravší ľudských vlasov je začiarknuté. Všetky Kožičky, podržte a v rovnakom smere.

RÝCHLE DODANIE

Zvyčajne objednávky bude dodaný von do 24 hodín v pracovné dni po zaplatení dostane overené

STARAŤ SLUŽBA ZDARMA

Spokojný: Ak ste spokojný s našim výrobkom, komunikácie a shippment, prosím, nechajte nás všetkých 5 hviezdičiek spätnú väzbu a zdieľať krásny obraz, vaša podpora bude inšpirovať k nám robiť lepšie.

Nie je Spokojný: Ak nie ste spokojní, prosím, kontaktujte nás naraz miesto odchodu zlé spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám to najlepšie riešenie, aby ste sa spokojní.

Vrátenie tovaru: Ak sa vám nepáči, vlasy, prosím, udržiavať ju v dobrom stave, akceptujeme ľahko vrátiť do 7 dní.

1. Koľko zväzkov dosť ?

Každý zväzok naše vlasy sú 100 gram. Zvyčajne 3 zväzky môžete urobiť plnú hlavu, ak chcete viac ako 20 palcov, 4 zväzky, bude lepšie.

2. Môžem farbivá či bielidlá vlasy ?

Áno, sme predávať len najlepšie 100% ľudské vlasy, tak to môže byť farbené alebo bielené. Láskavo pripomenúť : prosím, skúste kúsok pred farbenie celých vlasov, a co-umývanie vlasov kondicionér po farbivá či bielidlá.

3. Ako sa vyhnúť spleti ?

Mali by ste si umyť vlasy so jemný šampón a hydratujú kondicionér týždenne, potom nechať vlasy voľne vyschnúť, nepoužívajte sušič na vlasy .

Tiež si môžete urobiť sprej s zmiešanej vody a kondicionér (pomer 2:1), sprej to urobiť, hydratačné každodenné, viac na vlasy končí. Je to zvlášť dobré pre kučeravé vlasy.

4. Ako sa vyhnúť zhadzovať ?

Dôrazne odporúčame, aby ste tesnenie na útek, keď sa dostanete na vlasy. Keď robotníci šiť príčesky do zväzok, môže byť niekoľko krátkych kusov, ktoré nie sú pripojené na útek, že to nie je zvliekanie. Na wefts sú dvojlôžkové stroj útku, aby sa zabránilo uvoľňovaniu, ak budete musieť znížiť útku upraviť objem vlasov pre vašu inštaláciu, prosím, tesnenie okraje wefts, aby sa zabránilo uvoľňovaniu.

Naše vlasy sú ručne vyrobené, prosím, beh na vlasy so širokými zubami špirála pre rovné, telo vlna, voľné vlny vlasy. Pre kučeravé vlasy, nepoužívajte žiadne hrebeňom, prosím, použite ruku chytiť vaše vlasy jemne.

5. Môžem restyle vlasy ?

Samozrejme, najlepšie 100% ľudských vlasov môže byť restlyed, ako chcete. Teplo nemajú presiahnuť 150°(300°). A prosím, hydratačné vaše vlasy v čase.

6. Ako merať vlasy ?

Všetky vlasy by mali byť merané po natiahnuté.

Štítky: 316 predné čipky parochne, čelné remy parochňu, vlasy ľudské parochňu, predné čipky parochne, čelné hd čipky parochne, parochňa, čipky parochne, telo vlna parochňa s uzáverom, 40 palcový full čipky parochne, na krásu parochňu
Spp Veľkosť Priemerná Veľkosť
Materiál Triedy Remy Vlasy
Ľudské Vlasy Typ Brazílsky Vlasy
Vyrobené Metóda Polovicu Stroj Vyrobený & Pol Ručne Viazané
Základný Materiál Švajčiarskej Čipky
Čipky Parochne Typ Čipky Dopredu parochne
Textúra Telo Vlna
Názov Značky Mäkký Pocit Vlasy
Môže Byť Permed Áno
Parochne Dĺžka Médium
Položiek v jednom Balení 1 Kus Len
Materiál Ľudské Vlasy
Farba Čipky Transparentné
Položka Druh parochňa
Vhodné Umiera Farby #27

Napísať recenziu

Súvisiace produkty