Výpredaj

€14.78

€18.02

Ganzo G7452 F7452 G7452P F7452P 58-60HRC 440C G10 alebo Uhlíkových Vlákien Rukoväť Skladací Nôž Vonkajšie Prežitie Camping Nástroj výchovy k DEMOKRATICKÉMU občianstvu Pocke

Pridať recenziu

Ganzo G7452 Firebird F7452 58-60HRC 440C G10 alebo Uhlíkových Vlákien Rukoväť Skladací Nôž Vonkajšie Prežitie Camping Nástroj výchovy k DEMOKRATICKÉMU občianstvu Pocke Nástroj Typ: Skladací Nôž Celková Dĺžka: 210mm Čepeľ dĺžka: 90 mm Rukoväť dĺžka: 120 mm Čepeľ hrúbka: 3.2 mm Čepeľ materiál: 440C Čistá hmotnosť: 147g Hmotnosť: 200 g (vrátane obalu) Tvrdosť: 58-60HRC Rukoväť materiál: G10(G10 rukoväť s píšťalkou) alebo Uhlíkových Vlákien Popis nôž Firebird G7452-CF:

Skladacie nože sú obzvlášť vhodné pre cestovný ruch a Ganzo G7452 model je vyrobený tak, aby sa brali do úvahy všetky vlastnosti oblasti použitia. Kov pre tento nôž - z nerezovej ocele. Tento pevnej ocele triedy 440C (o 58HRC), ktoré je schopné dlhodobo udržať vysokú kvalitu brúsenia.

Čepeľ má ostrý hrot, charakteristické formy drop-bod, a úplne rovné línie ostrenie.

Uhlíkové vlákna sa používajú na rukoväť materiál. Je ľahko rozpoznateľné podľa exkluzívne prepletanie vlákien. Uhlík je porovnateľné s pevnosť ocele, ale je oveľa ľahší a to je to najlepšie pre turistické nože. Navyše, je pohodlné držanie, dokonca aj počas chladného počasia alebo po dlhší pobyt nožom v slnku. Popis Ganzo G7452-WS Nôž:

Ganzo G7452-WS nôž je skladacia, ktorý uľahčuje prenášanie medzi ďalšie turistické vybavenie. V rovnakom čase, jeho rozmery sú veľmi pohodlné, vykonávať rôzne typy prác, ktorými sa stretávajú turisti. Čepeľ veľkosť tohto noža je 9 cm. je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 440C. Tento kov je jedným z najčastejšie používaných v nôž priemysel, vďaka účinnej kombinácii odolnosti voči korózii a schopnosť udržať ostrenie. Kotúč tvar je kvapka bod. Jeho povrch je takmer úplne matt, pretože to bolo ošetrené pomocou Stonewash technika. Výhodou tohto ošetrenia je, že žiadne škrabance alebo scuffs sú oveľa menej viditeľné na kov. Cutting edge je celkovo hladko nabrúsené. Toto univerzálne brúsky typ je vhodný vo väčšine prípadov.

Nôž rukoväť má dve kryt dosky zo sklolaminátu G10. Jeho kvalita prevyšuje iné druhy plastov a je porovnateľné s kovovou silu. Navyše, ako zvládnuť nie hmotnosť veľa, je odolný voči korózii a nie absorbovať vodu. Kryt dosky sú stanovené na základe troch malých skrutiek a jeden väčší. Na jednej strane rukoväť je tam aj klip, takže nôž môže byť upevnený na opasku. V závislosti od preferencií používateľa, môže byť presunutých na druhej strane.

Okrem toho, malá ozdobná šnúrka na uniforme je pripojený na rukoväť a tam je píšťalka na druhej strane to. Tak, Ganzo G7452-WS nôž má maximálnu funkčnosť pre turistov. Keď idete na charakter cesty, ktorú môžete, dajte svojim priateľom vedieť o vašej polohe pomocou tejto pískať. UPOZORNENIE: O Ganzo, značka zmenila z Ganzo na Firebird, takže nôž ste dostali môže byť Ganzo značky alebo Firebird značky.

Štítky: vrecko taktických vojenských, nôž lovocoo, nextool youpin, knive, nakiri nože, prežitie multi nástroj, výchova k demokratickému občianstvu, im armádny nôž, asus edc nôž, survival nôž mužov
Názov Značky GANZO
Rukoväť Materiál G10 alebo Uhlíkových Vlákien
Aplikácia camping nôž
Pôvod CN(Pôvodu)
Čepeľ Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Číslo Modelu Ganzo G7452 Firebird F7452
Iné G10 rukoväť s píšťalka
DIY Dodávky Tesárstvo
Druh Skladacie Čepeľ Noža

Napísať recenziu

Súvisiace produkty