Výpredaj

€143.61

€202.26

IGBT HF CUT50 50Amps DC Dual Volt Air Plasma Cutter Plazmový Rezací Stroj na Rezanie Hrúbky 12 mm Čistý Rez

Pridať recenziu

Plazmové rezanie stroj CUT50 je vyvinutý PLASMARGON. Každý aktualizácia a optimalizácia funkcie a vzhľad stroj bol silne uznávané na trhu. To je jeden z najviac prenosný jednofázový invertor rezacie stroje na trhu. Stroj je ľahko ovládateľný a je vhodný pre všetky druhy ľudí v rôznych príležitostiach. Spoľahlivé bezpečnostné výkon. Poskytneme vám profesionálne služby. Popis: 【12 MM Hrúbka rezu] vyzýva Podpora 1-12 mm hrúbka rezanie kovov. Rýchlejšie rezná rýchlosť, nízku hlučnosť a plynulý rez povrchu. 【Vysoká Účinnosť] vyzýva Max 50Amp výstupný prúd, nastaviteľné s LED displejom. 60% vysoká povinnosť kruhu. Napätie náhradu riešiť s +/-10% elektrickej energie kolísanie. Rozšírené IGBT invertor technológia s 85% účinnosť. Kontrolované PWM výstup, nižšiu spotrebu energie. 【Rezania Materiálov] vyzýva Nehrdzavejúcej ocele, z Legovanej ocele, Mierne ocele, Meď, liatinu a Chrome... 【Platné ľudí] vyzýva stroj je ľahko ovládateľný, vhodný pre všetky druhy ľudí a rôznych príležitostiach: priemyselné a stavebné práce, alebo domáce a hobby použitie. 【Safeyt v prevádzke] vyzýva stroj je ľahko ovládateľný, vhodný pre všetky druhy ľudí a rôznych príležitostiach: priemyselné a stavebné práce, alebo domáce a hobby použitie. Informácie: Vstupné napätie: AC110/220v +/-10% 50/60 hz Prúd rozsah: 10-50A Rezania hrúbka: 12 mm Tlak Vzduchu: 0.4-0.6 mpa Plazmový rezací horák: PT31 pracovný cyklus: 60% účinník: 85 % Arc-od:Dotyk Izolačná Trieda: F krytie:IP21 Package Rozmery: 380*450*280mm Prepravná Hmotnosť: 7.5 kg balenie obsahuje: Plazmové rezacie stroje*1 PT31 rezná zbraň 2,5 m*1 Uzemňovacia svorka 1,5 m*1 Spotrebný materiál*3 sady redukčný ventil*1 Používateľská Príručka*1 Poznámka: stroj nemá konektor.

Platby: predajná cena tohto stroja nezahŕňa zákazníka povinností, miestnych daní, alebo iných dovozné náklady. Kupujúci by mali znášať dovozné náklady. Doprava: Stroje dodávané z Číny bude odoslaný do 2-5 dní, a stroje dodávané v zámorí bude dodaný do 3 dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od vybraných logistických kanál a určité vyššej moci faktory (konkrétne dodacia lehota nemôže byť sľúbil). Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa logistiky, prosím, kontaktujte ma prvý, nespôsobujú žiadne spory. ďakujem vám veľmi pekne. Prosím, vyberte si "Fajnerusko.sk priamy" kanál pre dopravu pri nákupe stroj, pretože tento kanál neumožňuje prepravu magnetické výrobky, ktoré sa môžu ľahko stratiť alebo byť nútený vrátiť (najmä, Saudská Arábia, spojené arabské emiráty, Brazília). Po-predajný servis: Všetky naše položiek (s výnimkou uvedené inak) je zaručené, že bude úplne nové. Stroj poskytne na jeden rok záruka. Spätná väzba: Ak nie ste spokojní s našimi službami, alebo prišli položky sú poškodené, chýbajúce časti, alebo položky, ktoré máme nie sú popísané, prosím, ohláste sa nám, máme pre vás uspokojivé riešenie a s vami spolupracovať na riešení problému. Okrem toho, prosím, nenechávajte nízke skóre spätnú väzbu na náš účet, kým vám riešenie, ako to nám prinesie ťažkú ranu. Naopak, vaše štedré 5-hviezdičkový recenzie sa nám s veľkou motiváciou, aby sa stal lepším predávajúceho. Nádej dostať vaše pochopenie.

Štítky: cnc plazmových, plasma cutter, plazma zvárač tig, a0 fréza, masuinq plazmy, igbt tranzistorov, parkside 20v 2ah 40 wh batérie, plazma zvárač, plasma cutter cnc auta, plazmový rezací stôl na predaj
Frekvencia 50/60HZ
Vstupné napätie DC110/220V +/-10%
Pracovný Cyklus 60%
plazmový rezací horák pt31
Arc-od Dotyk
Použitie rezanie kovu
Rozmery 380*450*280mm
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu CUT50
Menovitý Prúd 10-50 Zosilňovačov
Tlak vzduchu Spotreba 0,4-0,6 mpa
Prepravná Hmotnosť 7.5 KG
Účinník 85%
Hrúbka rezu 12 mm
Názov Značky HMZDRZQL
Certifikácia CE

Napísať recenziu

Súvisiace produkty