Výpredaj

€16.97

€25.32

1~10 Metrov Samostatne Reguláciu Vykurovacieho Kábla EÚ Plug alebo NÁS Konektor pre vodovodné Potrubia s Termostatom Vnútri

Pridať recenziu

1~10 Metrov Samostatne Reguláciu Vykurovacieho Kábla EÚ Plug alebo NÁS Konektor pre vodovodné Potrubia s Termostatom vo Vnútri ( v Prípade potreby viac ako 10 metrov, obráťte sa priamo na nás )

Desctiption:

- Priemyselné použitie samostatne reguláciu vykurovacieho kábla. Kábel výstup nastaví automaticky na základe teploty okolia v každom bode pozdĺž kábla. Žiadne starosti prehriatiu riziko. Viac V Bezpečí.

- Саморегулирующийся нагревательный кабель промышленного класса. Выход кабеля будет автоматически регулироваться в зависимости от температуры окружающей среды в каждой точке кабеля. Не беспокойтесь о риске перегрева. Более безопасный.

- Môže byť nainštalovaný priamo pozdĺž potrubia pre niektoré malé rúrky. Pre dlhšie potrubie, kábel musí byť nainštalovaný špirála na zabezpečenie potrubia môžete získať primerané teplo z kábel, aby sa zabránilo zamrznutiu pri nižších teplotách. Vhodný pre použitie na vodou naplnené plastové a kovové vodovodné potrubie. Viac funkčné.

- Может устанавливаться прямо вдоль трубы для небольших трубок. Для более длинных труб, кабель должен быть установлен спиралью, чтобы гарантировать, что труба может получить достаточное количество тепла от кабеля, чтобы избежать замерзания при более низких температурах. Подходит для использования на водонаполненных пластиковых и металлических водопроводных трубах. Более функциональный.

- Vopred zmontované, jednoduchá inštalácia. Vrátane uzemnenej zástrčky, vstavaný termostat ( zase kábel +5C stupňov zapnúť a vypnúť v +10C stupňov automaticky ). Ľahko nainštalovať a používať. 220 volt, 25W/m pri 10C stupňov. Energeticky efektívne.

- Предварительно собранный, простой в установке. Включая заземленный штекер, встроенный термостат ( включите кабель + 5 ° C и выключите при + 10 ° C автоматически ). Простота установки и использования. 220 вольт, 25 Вт / м при 10 ° С. Энергетически эффективный.

- CE a EAC schválené. 1,5 m za studena káblik s konektorom. Priemyselný stupeň tepla, zmršťovanie rúrka pre pripojenie, 100% vode odolné.

- одобрены CE и EAC. 1,5 м холодного провода со штекером. Промышленная термоусадочная трубка для соединения, 100% водонепроницаемая.

- Tvrdý polyolefínov, ako vnútorné izolácie a odolný voči poveternostným vplyvom PE (vysoká-nízka teplota) ako sa bunda. Schválené pre vodou naplnené pevné plastové rúry a kovové rúry. Odolné.

- Жесткий полиолефин как внутренняя изоляция и устойчивый к атмосферным воздействиям ПЭ (высокотемпературный) в качестве наружной оболочки. Подтверждено для воды, заполненной жесткой пластиковой трубой и металлической трубой. Прочный.

Špecifikácie:

Max udržiavať teplota: 65C

Max trvalá teplota: 105C

Min. inštalačná teplota: -30C

Min polomer ohybu: 20 [email protected] C

Vstupné napätie: 200~240V (Zvoliť NÁS zástrčka, kábel bude 120V typ).

Power @10C: štandardné 25W/m, (15~35W/m môže dodávať, v prípade potreby, prosím, napíšte požiadavku.)

Vykurovací kábel šírka: 13,8 mm

Vykurovací kábel hrúbka: 5,8 mm

Dĺžka studenej olovo: 1,5 m

Aplikácia:

- Rúry Zmraziť Ochrany

Fotografie:

Upozornenie: prosím, dotykový termostat s vodovodné potrubia.

Doprava

Tovar bude dodaný v priebehu 1-3 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby.Veľmi rýchle dodanie, aby sa ubezpečil, že ste sa dostali svoj tovar čo najskôr.

Prijímač informácií

Ak potrebujete zmeniť dodaciu adresu,pls zanechať správu o poradí, v 1 dní; inak, budeme loď vašej položky na základe vašej objednávky adrese, Či adresa je nesprávna ,potom balík sa vráti ,potom by ste mali platiť za prepravné náklady. Takže uistite sa, že je správne a úplné prosím

Dodacia lehota

Normálne, budeme poskytovať Zadarmo doručenie prostredníctvom Čína Príspevok Air Mail. Jeho lacnejšie, ale pomalšie. Dodáme položky do 3 pracovných dní (okrem víkendov) po obdržaní vašej platby. Pozemok trvá 1-4 týždne dostať.

Čas doručenia závisí od destinácie. Vzdialených krajín a prísne Colné (napr. Brazília) bude to dlhšie ako 4 týždne, prosím, buďte trpezliví. Ak nemôžete čakať, že dlho. Ak ste sa dostali objednávky na čas .potom sme sa extand dodacia lehota 10-30 dní. pre vás chrániť vás.

Povinnosť & daň

Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky clá a dovozné dane poplatok vo vašej krajine. Pomôžeme vám vyhlásil položky s nižšou hodnotou.

Návrat & exchange

Všetky naše položky budú označené a balené v dobrom stave pred odoslaním. Budeme sa snažiť vyhovieť všetkým našim zákazníkom. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní, môžete vrátiť vec na nás pod pôvodného stavu v lehote 7 dní od doručenia pre vrátenie peňazí alebo výmenu. Pred vrátiť položku, prosím, kontaktujte nás pre podrobnejšie vrátiť exchange pokyn. Vrátime vám po obdržaní vrátenej položky. Kupujúci zaplatí za prepravné náklady na vrátenie položky.

Štítky: teplo meter kúrenie, motor navíjanie, podlahy tepla, drôtu zábal, podlahy v teple, rozvody tepla, kábel z uhlíkových vlákien, 12k33om, cpu tepelné trubice, merač teploty
Izolačný Materiál polyolefínov
Oddiel rozmer 13.8 mm x 5,8 mm
Číslo Modelu DSRT
Menovité Napätie 220V štandardné, voliteľné 110V
Dĺžka studenej viesť 1,5 m
Názov Značky MINCO TEPLA
Druh IZOLOVANÉ
Štruktúra Filtrované
Vodič Typ Plietol
Aplikácia Kúrenie
Vodič Materiál Medi
Termostat temp. rozsah +5C~+10C

Napísať recenziu

Súvisiace produkty