Výpredaj

€9.57

€13.67

Vysoko Kvalitné Akrylové Nechty Prášok Nastavenie s Manikúra Nástroje pre Nail Art Design Akryl Crystal Prášok Nastavenie

Pridať recenziu

Vysoko Kvalitné Akrylové Nechty Prášok Nastavenie s Manikúra Nástroje pre Nail Art Design Akryl Crystal Prášok Set Popis:

Popis:

Veľkosť:Zobrazené na obrázkoch

Špecifikácia:

1.Prášok je vyrobený na mieru formula a má vynikajúce výroba technika, ktorý akryl poweder dlho-trvajúce, pigmentované, a hladké, keď platí.

2.Tento akrylových nechtov prášok nastavenie sa aplikuje s ľahkosťou, uv svetlo nie je potrebné. Akryl kvapaliny je potrebné (nie je súčasťou). Môžete absolútne použite svoju fantáziu a vytvorte si svoje vlastné nechty štýl, ako dlho, ako pokynov a uplatňovať správne.

3.Tento akrylových nechtov prášok kit by byť úžasný dar si môžete vybrať, môžete ho dať niekomu na ich narodeniny, výročie, Valentín, atď. Ona/on sa ti to páči.

4.Tento žiarivý akrylových nechtov prášok nastaviť, aby váš život farebnejšie v tejto ideálny letný čas. A pred použitím nechty, prosím, prečítajte si popis produktu alebo pokyny.

5.100% Spokojnosť :Akékoľvek ďalšie otázky o tom ,prosím, neváhajte nás kontaktovať.

Balenie Obsahuje:

3X kryštál prášok

1X osemhranné pohár

1X pero crystal

1X liquid crystal

5X laser zásobník papiera

5X farba zásobník papiera

Štítky: dh nechty, lesk nechtov, Acryl, aquari, acryl nechtov auta, spoločnosť súpravy na manikúru, farby akrylové nechty, sada, nástroje nástroj sady, acrilico nechtov nastaviť, manicur nastaviť
Materiál Plastové
Číslo Modelu 263195
Množstvo 1 Sada
Názov Značky NoEnName_Null
Veľkosť as

Napísať recenziu

Súvisiace produkty