Výpredaj

€3.30

€4.79

BREYLEE Zlepšiť Ovisnuté Podstate Proti Vráskam na Tvár Očí, Krku, Tváre, Zdvíhacie Olej Kože Zdvíhacie Spevnenie Krásy Esenciálny Olej

Pridať recenziu

BREYLEE Éterické Oleje Rýchle Spevnenie Lifting Tváre Podstate Olejová Masáž Proti Vráskam Anti-Aging Silný Tvaru Starostlivosť o Pleť Tváre

▶ Účinky: Účinne posilňuje a zdvihne tvár, oči, krk, líca a bradu; najdôležitejšie je, že vytvára V tvare tvár a pevnej kože. ▶ Funkcie: Pohlcuje ľahko, výťahy a spoločnosti, vytvára V tvare tvár linka, hydratuje, obsahuje prírodné zložky.

★ BREYLEE PLEŤ SPEVŇUJÚ, ZDVÍHACIE OLEJ

▶ VYTVORIŤ RAFINOVANÉ TVÁR ▶ Tvár, Oči, Krk, Líca a Bradu Zdvíhacie ★ BREYLEE Rýchle Pevné Výťah Oleja ● Účinky: Účinne posilňuje a zdvihne tvár, oči, krk, líca a bradu; najdôležitejšie je, že vytvára V tvare tvár a pevnej kože ● Zloženie: Vitis Vinifera Semien Olej, Camellia Oleifera, Olea Europaea Olej, Cymbopogon Nardus Olej, Rosmarinus Officinalis (Rozmarín) Leaf Extract, Polydimethylsiloxane, Isopropyl Myristate, Vitamín E Acetát. ● Čas použiteľnosti: 3 Roky ● Špecifikácie: 0.6 fl oz/ 17ml ● Upozornenie: 1. V prípade citlivej pleti, prosím vyskúšajte produkt na vnútornej strane ramena prvý. Pokračujte použiť to ako normálne, ak nie je žiadne nepohodlie. 2. Ak nepohodlie vzniká, prosím, okamžite prestaňte používať produkt a požiadajte o pomoc dermatológa. 3. Ak výrobok postriekaniu do očí, vypláchnite ich čerstvou vodou okamžite.

★ Možno budete potrebovať jeden druh bezpečné a účinné facelift produkt

▶ Vyriešiť nasledujúci tvár problémy 1. Výskyt jemných liniek 2. Ovisnuté kože 3. Obezita ★ BREYLEE Rýchle Pevné Výťah Oleja 1. Eliminovať prebytok tekutín, odstrániť opuchlo. 2. Zrýchliť metabolizmus, zmierniť tuku. 3. Zmierniť zvadlé kože, výťah a utiahnite vrásky, tvar obrys tváre.

★ BREYLEE Facelift Princíp

1. Zmenšiť obrys ▶ Doplnenie výživy, hlboko oprava poškodených buniek, eliminovať prebytok tekutín a utiahnite pokožky. 2. Rozkladajú tuky ▶ Doplnenie výživy, hlboko oprava poškodených buniek, eliminovať prebytok tekutín a utiahnite pokožky. 3. Lifting a Spevnenie ▶ Rekonštruovať pokožky vinculum tkaniva textílie, zmenšiť zvadlé kože, utiahnite vašej pokožky.

★ PRÍRODNÝ EXTRAKT Jemné zloženie

1. Camellia Oleifera Antioxidant a absorbujú mastnoty 2. Olea Europaea 0il Oprava a hydratačné 3. Vitis Vinifera Osiva 0il Proti vráskam, utiahnite kožu ★ Aktuálne spätnú väzbu od používateľov, ktoré používam facelift podstate raz ráno a večer. To je tak úžasný, thatmy tvár je hladká, po použití ju na istý čas. Okrem toho, tvár zväčšiť je odstránený, môj pôvodný zvadlé pleť je utiahnuté, a prebytočné tuky sú eliminované. Som naozaj ju odporúčam vzhľadom na veľkú účinnosť, aby moja tvár bola menšia.

★ ODPORÚČANÁ METÓDA

KROK 1 : Po vyčistení pleti tváre, 2-3 kvapky v dlani; KROK 2 : naneste ju na tvár a krk. Jemne vmasírujte, až kým absorpcie; KROK 3 : Odporúčané používať dvakrát denne, ráno a večer. ★ OPATRENIA 1. V prípade citlivej pleti, prosím vyskúšajte produkt na vnútornej strane ramena frst. Pokračujte použiť to ako normálne, ak nie je žiadne nepohodlie. 2. Ak nepohodlie vzniká, prosím, okamžite prestaňte používať produkt a požiadajte o pomoc dermatológa. 3. lf produkt postriekaniu do očí, vypláchnite ich čerstvou vodou okamžite. ▶ Spôsob skladovania Uchovávajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla.

★ PRODUKT DETAIIS

Štítky: ženy masážny olej, lesk na pery, tváre olej, make-up valček, silný levanduľový esenciálny olej, cyperus olej, ricínový olej čistý, breylee vitamín c, chryzantéma olej, laikou levanduľový olej
Funkcia Striedajúci Zvadlé Pleti, Lifting A Sprísnenie Vrásky
Vhodné pre Sutiable Pre Všetky Typy Pleti, Proti Vráskam
Počet Kusov Jedna Jednotka
NET WT 17ml
Krajina/Región Výroby Čína
Číslo Certifikátu 20190102001
Pohlavie Žena
Použitie Tvár
Kontrole Kvality Kvalifikovaný, Spevnenie Pokožky, Vytvorenie tvaru Tváre
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov produktu BREYLEE Kože Zdvíhacie Spevnenie Olej
Dátum Vypršania Platnosti Tri Roky, Tvarovanie Obrys Tváre.
Použitie pre Tvár, Oči, Krk, Líca, Brada Zdvíhacie
Položka Druh Tvár Olej, Zlepšenie Ovisnuté Tvár A Podstatu
Názov Značky LANBENA
Zložka Camellia Oleifera, Olea Europaea 0il, Vitis Vinifera Osiva 0il, atď
Číslo Modelu BY4500

Napísať recenziu

Súvisiace produkty